درباره ما

محصولات دوکادفتر در سال ۱۳۴۰ توسط آقای ناصر کرباسیان، در بازار تهران پایه گذاری شد. این واحد، فعالیت خود را با تولید و پخش مرکب و خودکار آغاز، و پس از روبه رو شدن با اقبال گسترده مخاطبان و تهیه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، در سال ۱۳۴۵ اقدام به تولید دفاتر مدرسه نمود. با گذشت زمان شرکت توانست با روزآمد کردن ماشین آلات، افزودن بر دانش و تخصص پرسنل و ارتباط با نهادها و کانون های کیفیت بخش در سرتاسر جهان، محصولاتی همپای بهترین تولیدکنندگان بین المللی ارائه نماید. اکنون و در دهه پنجم فعالیت، شرکت مفتخر است فرآورده هایی همخوان با ذائقه و نیاز شما مصرفکنـندگان بزرگـوار، از پیش دبستانی تا دانشگاه و محیط های اداری و تجاری تولید نماید.
شرکت دوکا با بهره گیری از دستگاه های صحافی و اشتغال زایی بیش از 30 نفر در 3 کارگاه مجزا با تولیـد سالیـانه بیـش از 70 نوع دفتر، جایـگاه خـاصـی در بین تولید کنندگان دفاتر پیدا کرده است.
با عنایت به جایگاه طراحی و نوآوری در محصولات دوکا ، مرکز طراحی دوکا با توجه به نیازها و گرایش های مخاطبان عام و خاص نسبت به طراحی انواع سلایق مرتبط می پردازد و این کار باعث استقبال روز افزون مشتریان محترم شده است.

طرح های متنوع و زیبا

مناسب کودکان و بزرگسالان

note

تولید دفاتر سفارشی

کیفیت بالای تولیدات و مواد اولیه


1. چاپ دفترچه یادداشت اختصاصی

2. چاپ کلاسور اختصاصی

3. چاپ دفتر مشق اختصاصی
برای دریافت کاتالوگ محصولات کلیک کنید
فهرست