خدمات ما

چاپ دفترچه یادداشت اختصاصی

دفترچه یادداشت ها معمولا به عنوان هدیه به مشتریان استفاده می شود و یکی از بهترین روشها برای ترویج کسب و کار با قابلیت دیده شدن در طول روز می باشد .
چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی منحصر به فرد با جلوه های گرافیکی، اصول رنگ بندی و جانمایی و چاپ و صحافی دقیق، یک ابزار بازاریابی موثر است و شما می توانید آرم و شعار شرکت خود را در تمام صفحات دفترچه یادداشت چاپ کنید و با هدیه دادن به مشتریان خود بارها نام تجاری خود را به نمایش بگذارید و به مشتریان خود یک هدیه پرکاربرد بدهید.
دفتر یاداشت تبلیغاتی را می توان با نشان تجاری به مشتریان، کارکنان ، در کنوانسیون ها و غیره ارائه داد.
چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی منحصر به فرد با جلوه های گرافیکی ، اصول رنگ بندی و جانمایی ، چاپ و صحافی دقیق را از مجموعه دوکادفتر بخواهید.

چاپ کلاسور اختصاصی

همان طور که می دانید کلاسور وسیله ای است که معمولا برای بایگانی کردن اسناد و مدارک شرکت، فاکتورها، رزومه و غیره از آن استفاده می شود.
برخی شرکت ها و کارخانه ها هم رزومه و کاتالوگ ها و بروشورهای خود را به صورت یک پکیج کامل داخل کلاسور قرار داده و به مشتریانشان ارائه می دهند.
تمام کلاسور ها اعم از کلاسور تبلیغاتی ، کلاسور اختصاصی، کلاسور اداری ، کلاسور فانتزی دارای قفل می باشند که به ۲حلقه، ۶حلقه یا ۲۶ حلقه تقسیم می شوند که آنها نیز انواع مختلفی دارند. مثلا قفل هایی که روی عطف قرار می گیرند با قفل هایی که روی لت پشتی جلد قرار می گیرند تفاوت دارند. همچنین اندازه قفل های کلاسور با هم متفاوتند و بر اساس عطف کلاسور باید قفل متناسب با آن انتخاب شود.

school
چاپ دفتر مشق اختصاصی

این روزها انواع و اقسام دفتر مشق با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع در بازار وجود دارد و این موضوع، انتخاب را برای والدین و دانش‌آموزان همچنین معلمین دشوار می‌کند.
اما نکته ی حائز اهمیت داشتن کیفیت مناسب همچنین برطرف کردن نیاز دانش آموزان و معلمین از دفتر مشق می باشد.
یقیناً خرید دفتر مشق جزء آن دسته از خریدهایی است که برای دانش‌آموزان پر از هیجان و سرگرمی و برای والدین همراه با دغدغه است. بسیاری از والدین تنها می‌خواهند که با صرف هزینه‌ای زیاد یا کم هرچه سریع‌تر این خرید را به اتمام برسانند؛ اما فارغ از قیمت دفتر های موجود، مناسب بودن یکی از نکاتی است که باید به آن توجه کرد که از جمله کیفیت، اندازه استاندارد، رنگبندی مناسب برای کودکان و … می باشد.

برای دریافت کاتالوگ محصولات کلیک کنید
فهرست